Pakodruk sp. z o.o.
ul. Olszynowa 5
62-070 Zakrzewo k/Poznania
tel: (+48) 61 415 22 64
GSM: (+48) 722 234 472
email: info@pakodruk.pl
 
 
o firmie
referencje
siedziba
tuby tekturowe> tuby wysyłkowe > tuby przeźroczyste > tuby na prezenty >


pudełka okrągłe, pudełka na kapelusze


opakowania owalne

opakowania ozdobne - kształtowe

pudełka świąteczne


oferta na pudła

tuby
| tuby ozdobne | zamknięcia metalowe | zamknięcia z tworzyw sztucznych| tuby wysyłkowe

Tuby ozdobne: do alkoholi, kosmetykow, itptuby
tuby
tuby
tuby

Tuby: zamknięcia metaloweDenka metalowe wykonujemy z blachy lakierowanej i barwionej na efektowny, przyciągający wzrok klienta kolor. Zamknięcie takie stosowane jest głównie do pakowania alkoholi lub kosmetyków. Dolne denko przymocowane jest najczęściej do tuby w sposób trwały, poprzez maszynowe zawinięcie wokół kartonu, górne zaś ściśle spasowane z wewnętrzną średnicą tuby, tak by zapewnić pewne zamknięcie i umożliwić jednocześnie wygodne jej otwarcie.

Proponujemy Państwu obecnie następujące średnice wewnętrzne tub (i zamknięć) [mm]:

50,60,73,75,79,82, 86,99,110 i 120.

W przypadku konieczności zastosowania innych średnic możemy wykonać szybko odpowiednie oprzyrządowanie. Proponujemy zamknięcia płaskie lub z ozdobnym, stożkowatym przetłoczeniem. Na obu denkach możemy wytłoczyć logo klienta, przez co całe opakowanie zyskuje dodatkową wartość.

Tuby: zamknięcia z tworzyw sztucznychZamknięcia z tworzyw sztucznych stosuje się do funkcjonalnych opakowań na przyprawy, sól, cukier puder lub wszelkiego rodzaju wyroby granulowane. Dolne denko, dzięki specjalnemu kształtowi, zapewnia trwałe zamknięcie opakowania. Górne dostępne jest w dwóch wariantach: służące do otwierania tuby (opakowania na produkty granulowane czy pastylkowane) bądź służące do dozowania zawartości tuby.

Stosowany przez PAKODRUK czteropozycyjny dozownik (funkcje: zamknięte, małe otwory, duże otwory, otwarte) charakteryzuje się dużą, docenianą przez konsumentów funkcjonalnością (łatwość obrotu, blokada na danej pozycji, płaska powierzchnia) oraz wyjątkową estetyką.

Zamknięcia z tworzywa jesteśmy w stanie wykonać praktycznie w każdym, wybranym przez klienta kolorze. Dysponujemy oprzyrządowaniem do produkcji zamknięć o powszechnie stosowanej na rynku średnicy wewnętrznej 60 mm. Ponieważ opakowania tego typu stosuje się głównie do żywności zapewniamy odpowiednią jakość i zgodność z obowiązującymi przepisami wszystkich, używanych do produkcji surowców.Tuby wysylkowe


do góry